top of page

SURYA KRIYA
VAIRĀK ENERĢIJAS!
VAIRĀK DZĪVESPRIEKA!
VAIRĀK IEKŠĒJA MIERA!

_edited.jpg

Ziniet, patiesībā, joga nav stāsts par pareizu stāju, elpošanu un sarežģītām pozām. Tas ir stāsts par dzīves prieku, veselību, enerģiju, koncentrēšanos. Un, jā - arī par dzīves piepildījumu, kas seko pateicoties visam iepriekš minētajam. 

Kas mēs esam?

Sveiki!

Mani sauc Artūrs, šis ir mans kolēģis Emīls un kopā mēs esam komanda. Pēc izglītības esmu ārsts, pēc aicinājuma - Jogas pasniedzējs. Mēs abi ar Emīlu jau daudzus gadus apgūstam ķermeņa un gara sinerģiju, dēvētu arī par Jogu. Savas prasmes esam apguvuši un sertificējuši Indijā
Isha Joga centrā, pie labākajiem Jogas Pasniedzējiem, neskaitāmu intensīvu treniņstundu garumā uz savas ādas piedzīvojot transformāciju, ko spēj sniegt joga. 

 

Tagad mēs esam gatavi dalīties ar šīm zināšanām. Esam sagatavojuši unikālu jogas vingrinājumu kompleksu cilvēkiem, kas vēlas viest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

Nav svarīgi, esi biroja darbinieks vai pieredzējis jogas praktiķis - aizpildi pieteikumu. Par pārējo mēs parūpēsimies!

Vai esi pieķēris sevi pie domas, cik labi būtu, ja dienā būtu vēl viena papildus stunda? Vai arī cik labi būtu strādāt tikai četras dienas nedēļā - "tad gan es visu pagūtu, es justos gana atpūties un priecīgs"
 

Lai gan sapņot var būt patīkami, tie bieži vien paliek tikai sapņi un tālas fantāzijas. Patiesība ir tāda, ka daudziem no mums trūkst zināšanu, kā efektīvi izmantot un optimizēt savus iekšējos resursus, tāpēc patstāvīgi varat būt nemitīgā steigā, noguruši un iztukšoti.
 

Tev ir iespēja to mainīt!

Iztēlojies, ka stīvuma un noguruma pilnais ķermenis izstaro jaunatklātu vitalitāti un spēku. Ka muskuļi kļūst elastīgi, stāja atgūst savu dabisko graciozitāti, un fiziskā labsajūta uzplaukst, līdzīgi kā lotosa zieds. 
 

Surya Kriya piedāvā vairāk nekā tikai fizisku transformāciju. Iedomājies, ka Tavs prāts ir brīvs no ikdienas stresa, steidzīgām domām un trauksmes. Ar katru ieelpu iegūsti prāta skaidrību, kas ļauj ar nemainīgu precizitāti koncentrēties uz saviem mērķiem un sapņiem. Produktivitāte strauji pieaug, un Tu atgūsti mierīga prāta spēku un pasaule kļūst par audeklu Taviem panākumiem.
Izklausās labi, vai ne? 

 

Kā tas darbojas? 
Surya Kriya aktivizē cilvēka pamata enerģijas sistēmu.
Tā līdzsvaro cilvēka kreiso un labo enerģijas kanālus, tādējādi veicinot stabilitāti ķermenī un skaidrību prātā. Tā ļauj pilnībā reaoganizēt savu iekšējo struktūru atklājot iepriekš nepieejamus resursus.
Šis spēcīgais process var kļūt par atspēriena punktu efektīvai un pilnvērtīgai dzīves norisei.

Vairāk par Surya Kriya

Dalībnieki par Surya Kriya

Lieliski novadītas nodarbības - apmācību temps, skaidrojumu precizitāte, video, vizualizācijas un klātienes labojumi, un protams, skolotāju personības, kā arī  lieliska vide.
Katra nodarbība ar fizisku un mentālu izaicinājumu, darbam ar sevi, bet milzu gandarījumu noslēgumā. Pilnīgi noteikti iesaku nebaidīties mēģināt, pat ja nav iepriekšējas pieredzes. Skolotāju empātija pret katru jogotāju ir neizmērojama un cieņpilna. Katrs atradīs sev piemērotāko veidu, ka nonākt līdz pilnībai, garīgai vai fiziskai, tas atkarīgs no paša uzstādījuma.

Anita

Kā jau minēju, šis nav stāsts par Jogu, bet par pozitīvām pārmaiņām cilvēku dzīvēs!

bottom of page