top of page

VAIRĀK ENERĢIJAS!
VAIRĀK DZĪVESPRIEKA!
VAIRĀK IEKŠĒJA MIERA!

_edited.jpg

Ziniet, patiesībā, joga nav stāsts par pareizu stāju, elpošanu un sarežģītām pozām. Tas ir stāsts par dzīves prieku, veselību, enerģiju, koncentrēšanos. Un, jā - arī par dzīves piepildījumu, kas seko pateicoties visam iepriekš minētajam. 

Kas mēs esam?

Sveiki!

Mani sauc Artūrs, šis ir mans kolēģis Emīls un kopā mēs esam komanda. Pēc izglītības esmu ārsts, pēc aicinājuma - Jogas pasniedzējs. Mēs abi ar Emīlu jau daudzus gadus apgūstam ķermeņa un gara sinerģiju, dēvētu arī par Jogu. Savas prasmes esam apguvuši un sertificējuši Indijā
Isha Joga centrā, pie labākajiem Jogas Pasniedzējiem, neskaitāmu intensīvu treniņstundu garumā uz savas ādas piedzīvojot transformāciju, ko spēj sniegt joga. 

 

Tagad mēs esam gatavi dalīties ar šīm zināšanām. Esam sagatavojuši unikālu jogas vingrinājumu kompleksu cilvēkiem, kas vēlas viest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

Nav svarīgi, esi biroja darbinieks vai pieredzējis jogas praktiķis - aizpildi pieteikumu. Par pārējo mēs parūpēsimies!

Lieliski novadītas nodarbības - apmācību temps, skaidrojumu precizitāte, video, vizualizācijas un klātienes labojumi, un protams, skolotāju personības, kā arī  lieliska vide.
Katra nodarbība ar fizisku un mentālu izaicinājumu, darbam ar sevi, bet milzu gandarījumu noslēgumā. Pilnīgi noteikti iesaku nebaidīties mēģināt, pat ja nav iepriekšējas pieredzes. Skolotāju empātija pret katru jogotāju ir neizmērojama un cieņpilna. Katrs atradīs sev piemērotāko veidu, ka nonākt līdz pilnībai, garīgai vai fiziskai, tas atkarīgs no paša uzstādījuma.

Anita

Kā jau minēju, šis nav stāsts par Jogu, bet par pozitīvām pārmaiņām cilvēku dzīvēs!

bottom of page